سلام خدمت همه عزیزان 
یکی از روش های اصولی ترک استمنا که حتی آیت الله مکارم شیرازی هم بهش اشاره کردن تو یکی از کتاباشون،روش تلقین های مثبت هستش.
اما خب متاسفانه این روش درست اجرا نمیشه.
ببینید اینکه هی به خودمون بگیم من کلی انگیزه دارم من میتونم من سوپرمنم و اینا کارایی نداره 
چرا؟چون دیگه خیلی کلیشه ای شده.
من خیلی جاها میبینم ازین حرفای کلیدی استفاده میکنن برای انرژی دادن و اینا اما خودشونم بهشون اعتقاد ندارن.درنهایتم نتیجه ای نمی گیرن.
تلقین خودش اصولی داره که باید رعایت بشه.هر جمله ای که روی ذهن آدم اثر نمیذاره 
من براتون فایلی رو براتون آپلود کردم حاوی تلقین های صحیح و کاربردی هستش و با استفاده از اون ها میتونین گام بزرگی رو تو ترک این عادت نکبت وردارین.
اما روش استفاده از این جملات چیه
ببینید خیلی خودمونی بگم 
من تا حالا کلی آدم دیدم که میخوان ترک کنن.اما واقعیتش فقط تعداد کمی به نتیجه دلخواهشون میرسن.
چرا؟
چون اونایی که موفق نمیشن همش دنبال یه معجزه ن یه دارویی چیزی بهشون تزریق بشه و بگن تمومه شما تا اخر عمرت پاکی.
بخاطر همینم هست که چند روز پاکن.10روز 20 روز 60 روز.اما بعدش دوباره یه اتفاقی میوفته داغ میشن و .تمام
دوباره فردا میگن نه دیگه این دفه آخر بود دیگه شکست نمیخورم و فلان.و باز سر نقطه اول.این چرخه هزار بار تکرار میشه و این داستان ادامه دارد تا زمانی که بیچاره از پا دراد.
اما خب چرا اینطوریه؟؟چیکار باید کرد اصلا؟؟
ادامه مطلب رو مشاهده بفرمایید.(فایل هم در ادامه مطلب هستش)

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجام پروژه های شبیه ساری خرید اینترنتی GameLine | Studio Jeff انکارِ من akhbar tecnolozh3 آهنسازان آرشیو برترین فیلم های سینمایی جهان با لینک مستقیم Sany Movie